Ocelová trubka závitová ČSN pr. 22,5 mm, 44561, 1250N/5cm, pozinkovaná, délka 3m
Zadávejte násobky 3 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Kopos
- Kód zboží:
- ELTUPE0446984
- Kód dodavatele:
- 6016 ZNM_S
- EAN:
- 8595057626157
- Standardní balení:
- 30 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
- Produktová řada:
- ELINSTAL
Technické parametry
- Instalace na dřevo:
- ano
- Kartáčovaný povrch:
- ne
- Kvalita povrch. úpravy:
- galvanický zinek
- Leštěný povrch:
- ne
- Materiál:
- ocel
- Povrchová ochrana:
- galvanický pozink
- Pracovní teplota:
- -60-250 °C
- Přisazená montáž:
- ano
- Provedení:
- tuhé se závitem
- Třída pevnosti v tlaku EN 61386-1:
- vysoká (1250 N)
- Vhodné do dutých stěn:
- ano
- Vhodné pod podlahu (potěr):
- ano
- Vhodné pro instalaci do betonu:
- ano
- Vhodné pro podzemní instalaci:
- ano
- Vhodné pro venkovní použití:
- ano
- Vnější průměr:
- 22,5 mm
- Vnitřní průměr:
- 20,3 mm
Ocelová trubka závitová ČSN pr. 22,5 mm, 44561, 1250N/5cm, pozinkovaná, délka 3m
Ocelová trubka závitová ČSN pr. 22,5 mm, délka 3 m (EAN 8595057626157) z materiálu ocel ve výrobní řadě ELINSTAL má tuhé provedení se závitem a vnější průměr 22,5 mm / vnitřní průměr 20,3 mm.
Trubka je galvanicky pozinkovaná (povrchová ochrana: galvanický pozink, kvalita povrch. úpravy: galvanický zinek) a je vhodná pro instalaci na dřevo, do dutých stěn, do betonu, pro venkovní i podzemní použití, pro přisazenou montáž i pod podlahu.
Provozní a pracovní teplota -60 až +250 °C a třída pevnosti v tlaku vysoká (1250 N / 5 cm) odpovídají uvedenému technickému určení (katalogové označení 44561).
Proč si vybrat tuto ocelovou trubku?
- Je vyrobená z oceli, vhodné pro běžné instalační a montážní aplikace.
- Má vnější průměr 22,5 mm, který odpovídá normě ČSN pro dané použití.
- S vnitřním průměrem 20,3 mm umožňuje snadné vedení kabelů nebo jiných komponent.
- Nabízí tuhé provedení se závitem pro pevné a spolehlivé spojení prvků instalace.
- Je opatřená pozinkovanou povrchovou úpravou, která poskytuje ochranu proti korozi při běžném zatížení.
- Dodává se v délce 3 m a má uváděnou zatížitelnost 1250 N/5 cm, což pomůže při dimenzování nosných prvků.
Interní název produktu
6016 ZNM S TR. OCEL. ZÁVITOVÁ - S
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 150 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 50 m skladem |
| Prostějov | více než 50 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Olomouc | více než 50 m skladem |
| Kroměříž | více než 50 m skladem |
| Třebíč | více než 50 m skladem |
| Zlín | více než 50 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 50 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 50 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 50 m skladem |
| Pardubice | více než 50 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 50 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 50 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |