Ohebná trubka UV stabilní PE LPE-1 pr. 32 mm, 22423, 320N/5cm, černá
Zadávejte násobky 50 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Kopos
- Kód zboží:
- ELTUOH0565175
- Kód dodavatele:
- 2332/LPE-1_F50U
- EAN:
- 8595568902566
- Standardní balení:
- 50 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
- Produktová řada:
- ELINSTAL
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ano
- Jmenovitá okolní teplota:
- -25-90 °C
- Materiál:
- PE (polyethylen)
- Pevnost v ohybu:
- flexibilní
- Přisazená montáž:
- ne
- Provozní teplota:
- -25-90 °C
- S hrdlem:
- ne
- Třída pevnosti v tlaku EN 61386-1:
- lehká (320 N)
- Třída rázové pevnosti EN 61386-1:
- lehká (320 N)
- Vhodné do dutých stěn:
- ne
- Vhodné pod podlahu (potěr):
- ne
- Vhodné pro instal. na dřevo:
- ne
- Vhodné pro instalaci do betonu:
- ne
- Vhodné pro podzemní instalaci:
- ne
- Vhodné pro venkovní instalaci:
- ano
- Vnější průměr:
- 32 mm
- Vnitřní průměr:
- 24,3 mm
- Vysoce vodivá vnitřní vrstva:
- ne
Ohebná trubka UV stabilní PE LPE-1 pr. 32 mm, 22423, 320N/5cm, černá
Ohebná trubka UV stabilní PE LPE-1 pr. 32 mm (vnitřní pr. 24,3 mm), černá, řada ELINSTAL, EAN 8595568902566.
Trubka je flexibilní, vyrobena z PE (polyethylen), bez halogenů a má třídu pevnosti v tlaku i rázové pevnosti EN 61386-1 lehkou (320 N).
Vhodná pro venkovní instalaci, s provozní a jmenovitou okolní teplotou -25–90 °C.
Proč si vybrat tuto ohebnou trubku?
- Má UV stabilní úpravu, která zvyšuje odolnost při venkovním použití.
- Je vyrobena z PE (polyethylenu).
- Nabízí vnější průměr 32 mm a vnitřní průměr 24,3 mm.
- Je flexibilní pro snadné vedení kabelů i v členitém terénu.
- Splňuje třídu pevnosti v tlaku i rázové podle EN 61386-1: lehká (320 N).
- Patří do produktové řady ELINSTAL.
Interní název produktu
2332/LPE-1 F50U TRUBKA OHEBNÁ EN LPE 32
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 700 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 200 m skladem |
| Šumperk | více než 150 m skladem |
| Nový Jičín | více než 150 m skladem |
| Olomouc | více než 150 m skladem |
| Kroměříž | více než 50 m skladem |
| Třebíč | více než 50 m skladem |
| Zlín | více než 200 m skladem |
| Opava | více než 150 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 150 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 150 m skladem |
| Čechy | |
| Pelhřimov | více než 150 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 50 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 50 m skladem |
| Teplice | více než 150 m skladem |