wpr5492 smrštitelná trubice 2:1 19/9,5 černá WAPRO WST2-190-00-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 700 m
Původně:
50,13 Kč
Cena po registraci:
44,76 Kč/m
Po registraci bez DPH:
36,99 Kč
Vaše cena s DPH:
46,62 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
38,53 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461601
- Kód dodavatele:
- WST2-190-00-2
- EAN:
- 8595055711954
- Standardní balení:
- 5 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 102,1-181,5 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 9,5 mm
- Průměr před smrštěním:
- 19 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5492 smrštitelná trubice 2:1 19/9,5 černá WAPRO WST2-190-00-2
WAPRO WST2-190-00-2 (EAN 8595055711954) je smrštitelná trubice 2:1 v černé barvě o délce 1 m.
Má průměr před smrštěním 19 mm a po smrštění 9,5 mm, je tenkostěnné, vyrobena z polyolefinu (PEX), bez lepidla, bez halogenů, není potisknutelná, má jmenovitý průřez 102,1–181,5 mm2, provozní teplotu -55-125 °C a UL schválení.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Poskytuje míru smrštění 2:1, která umožní přesné zmenšení průměru při aplikaci tepla.
- Průměr před smrštěním je 19 mm a po smrštění 9,5 mm, což určuje rozsah použití.
- Má tenkostěnné provedení, vhodné tam, kde je potřeba kompaktní izolace bez zbytečného nárůstu průměru.
- Neobsahuje vnitřní lepicí vrstvu (bez lepidla), takže se hodí tam, kde se lepicí vrstva nechce nebo není potřeba.
- Je vhodná pro kabely s jmenovitým průřezem 102,1–181,5 mm².
- Dodává se v délce 1 m, což umožňuje flexibilní rozměrové řešení při instalaci.
Interní název produktu
WST2-190-00-2 černá 19,0/9,5 smršť.trub
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, samozhášivá, -55°C až +125°C, UL, 19 / 9,5 mm (3/4"), černá, bal. 5 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 200 m skladem |
| Morava | |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Olomouc | méně než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Ostrava | méně než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | méně než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | méně než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 300 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |