wpr5491 smrštitelná trubice 2:1 12,7/6,4 černá WAPRO WST2-127-00-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 500 m
Původně:
36,51 Kč
Cena po registraci:
32,60 Kč/m
Po registraci bez DPH:
26,94 Kč
Vaše cena s DPH:
33,95 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
28,06 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461600
- Kód dodavatele:
- WST2-127-00-2
- EAN:
- 8595055711947
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 46,3-81,1 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 6,4 mm
- Průměr před smrštěním:
- 12,7 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5491 smrštitelná trubice 2:1 12,7/6,4 černá WAPRO WST2-127-00-2
Smršťitelná trubice WAPRO WST2-127-00-2 (EAN: 8595055711947) v černé barvě o délce 1 m má míru smrštění 2:1, čímž se průměr z 12,7 mm zmenší na 6,4 mm.
Vyrobená z polyolefinu (PEX) v tenkostěnném provedení, bez lepidla, bez halogenů a s UL schválením, je určena pro provoz v rozsahu -55–125 °C a pro jmenovitý průřez 46,3–81,1 mm².
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Standardní délka trubice je 1 m.
- Před smrštěním má trubice průměr 12,7 mm.
- Po smrštění se průměr zmenší na 6,4 mm díky míře smrštění 2:1.
- Produkt je dodáván bez lepidla, vhodné tam, kde není požadována vnitřní lepivá vrstva.
- Má tenkostěnné provedení, které snižuje spotřebu materiálu.
- Jmenovitý průřez odpovídajících vodičů je v rozmezí 46,3–81,1 mm².
Interní název produktu
WST2-127-00-2 černá 12,7/6,4 smršť.trub
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, samozhášivá, -55°C až +125°C, UL, 12,7 / 6,4 mm (1/2"), černá, bal. 10 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 150 m skladem |
| Morava | |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Olomouc | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | méně než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |