wpr5574 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 žluto/zelená WAPRO WST2-064-45-2
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461683
- Kód dodavatele:
- WST2-064-45-2
- EAN:
- 8595055712760
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Bez halogenů:
- ne
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 11,6-20,6 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 3,2 mm
- Průměr před smrštěním:
- 6,4 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5574 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 žluto/zelená WAPRO WST2-064-45-2
wpr5574 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 žluto/zelená WAPRO WST2-064-45-2 (EAN 8595055712760) o délce 1 m s počátečním průměrem 6,4 mm a průměrem po smrštění 3,2 mm při míře smrštění 2:1, vyrobená z Polyolefinu (PEX).
Provedení tenkostěnné, jmenovitý průřez 11,6–20,6 mm², bez lepidla, obsahuje halogeny, se UL schválením, není potisknutelná a provozní teplota -55–125 °C.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Vhodná pro vodiče s jmenovitým průřezem 11,6–20,6 mm², což pomůže při volbě správné velikosti.
- Má průměr před smrštěním 6,4 mm, který umožňuje snadné nasazení na izolace a spoje.
- Po smrštění dosahuje průměru 3,2 mm a zajistí pevné obalení vodiče.
- Poskytuje míru smrštění 2:1, takže se rovnoměrně přizpůsobí menším průměrům.
- Dodává se v tenkostěnném provedení, vhodném tam, kde je třeba úspora místa a zachování flexibility.
- Je bez vnitřního lepidla, což usnadňuje použití tam, kde lepidlo není žádoucí nebo je potřeba opakované nasazení.
Interní název produktu
WST2-064-45-2 zžlutá 6,4/3,2 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 120 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | méně než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | méně než 5 m skladem |
| Olomouc | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | méně než 5 m skladem |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Kunratice | méně než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | méně než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |