wpr5489 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 černá WAPRO WST2-064-00-2
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461598
- Kód dodavatele:
- WST2-064-00-2
- EAN:
- 8595055711923
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 11,6-20,6 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 3,2 mm
- Průměr před smrštěním:
- 6,4 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5489 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 černá WAPRO WST2-064-00-2
WAPRO WST2-064-00-2 (EAN 8595055711923) je tenkostěnná smršťitelná trubice z polyolefinu (PEX) v černé barvě o délce 1 m.
Má průměr před smrštěním 6,4 mm a po smrštění 3,2 mm s mírou smrštění 2:1, vhodná pro jmenovitý průřez 11,6–20,6 mm².
Je bez halogenů, disponuje UL schválením, je dodávána bez lepidla a není potisknutelná; provozní teplota -55–125 °C.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Má míru smrštění 2:1, která umožní bezpečné zmenšení průměru podle potřeby.
- Před smrštěním průměr 6,4 mm a po smrštění průměr 3,2 mm, odpovídá tedy označení 6,4/3,2.
- V tenkostěnném provedení pro dobré přizpůsobení bez nadměrného nárůstu tloušťky.
- Vhodná pro spoje s jmenovitým průřezem 11,6–20,6 mm².
- Dodává se v délce 1 m, kterou lze snadno upravit na požadovanou velikost.
- Je bez lepidla, tedy vhodná tam, kde není potřeba vnitřní adheze.
Interní název produktu
WST2-064-00-2 černá 6,4/3,2 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 50 m skladem |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Olomouc | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | méně než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | méně než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | méně než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | méně než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 50 m skladem |