wpr5868 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 16/5 mm černá WAPRO WMT3-160-00
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461744
- Kód dodavatele:
- WMT3-160-00
- EAN:
- 8595055715556
- Standardní balení:
- 1 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ne
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 28,3-128,7 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 3:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- středostěnné
- Provozní teplota:
- -55-100 °C
- Průměr po smrštění:
- 5 mm
- Průměr před smrštěním:
- 16 mm
- S lepidlem:
- ano
- UL schválení:
- ne
wpr5868 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 16/5 mm černá WAPRO WMT3-160-00
WPR5868 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 16/5 mm (WAPRO WMT3-160-00), EAN 8595055715556, je v černé barvě, délce 1 m a smršťuje se z 16 mm na 5 mm (smrštění 3:1).
Provedení je středostěnné z polyolefinu (PEX) se sledovaným lepidlem, vhodné pro jmenovitý průřez 28,3–128,7 mm² a pro provozní teploty -55 až 100 °C.
Trubice obsahuje halogeny, není potisknutelná a nemá UL schválení.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Trubice je dostupná v barvě černé.
- Délka jednoho kusu je 1 m.
- Trubice má uvnitř vrstvu lepidla, která zlepšuje utěsnění spoje.
- Míra smrštění je 3:1, což umožňuje přizpůsobení většímu rozsahu průměrů.
- Před smrštěním má trubice průměr 16 mm, po smrštění zůstane průměr 5 mm.
- Provedení je středostěnné, vhodné pro univerzální použití.
Interní název produktu
WMT3-160-00 černá 16 / 5 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Nový Jičín | méně než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Šumperk | méně než 5 m skladem |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Pardubice | méně než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |