wpr5867 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 12/3 mm černá WAPRO WMT3-120-00
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461743
- Kód dodavatele:
- WMT3-120-00
- EAN:
- 8595055715211
- Standardní balení:
- 1 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ne
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 10,2-72,4 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 3:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- středostěnné
- Provozní teplota:
- -55-100 °C
- Průměr po smrštění:
- 3 mm
- Průměr před smrštěním:
- 12 mm
- S lepidlem:
- ano
- UL schválení:
- ne
wpr5867 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 12/3 mm černá WAPRO WMT3-120-00
Smrštitelná trubice WAPRO WMT3-120-00 (EAN: 8595055715211) v černém provedení je dodávána s lepidlem a s UV úpravou, se smrštěním 3:1 pro izolaci a ochranu spojů.
Rozměry: průměr před smrštěním 12 mm, po smrštění 3 mm, délka 1 m, jmenovitý průřez 10,2–72,4 mm² a provedení středostěnné.
Materiál: polyolefin (PEX) s provozní teplotou -55–100 °C; trubice není bezhalogenová, není potištitelná a nemá UL schválení.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Trubice nabízí míru smrštění 3:1, která umožňuje snadné zmenšení průměru při aplikaci.
- Před smrštěním má průměr 12 mm a po smrštění se zmenší na 3 mm, což umožňuje izolaci různě velkých kabelů.
- Má vnitřní lepidlo, které zajistí ochranu spojů proti vlhkosti a průniku nečistot.
- Dodává se v délce 1 m, snadno ji proto upravíte na požadované rozměry.
- Provedení je středostěnné, které poskytuje vyváženou kombinaci ochrany a flexibility.
- Barva je černá, vhodná pro diskrétní kabelové instalace i venkovní použití.
Interní název produktu
WMT3-120-00 černá 12 / 3 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 5 m skladem |
| Morava | |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 50 m skladem |
| Čechy | |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |