OEZ 36641 Instalační stykač RSI-20-20-A230-M
Dostupnost EMAS:
skladem více než 50 ks
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELPROS0475065
Kód dodavatele:
OEZ:36641
Technické parametry
Budicí napětí:
230-230 V
Jmenovité provozní napětí:
17-230 V
Jmenovitý provozní proud:
20 A
Max. žárovková zátěž:
2000 W
Modulární šířka:
1
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
2
Ruční spínač:
ano
S funkcí den/noc:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ napětí (budicí napětí):
AC
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Vestavěná hloubka:
75,5 mm
Přepíná proudy do 20 A s jmenovitým provozním napětím 17-230 V AC, budicím napětím 230 V AC a disponuje 2 spínacími a 0 rozpínacími kontakty, včetně ručního spínače.
Maximální žárovková zátěž je 2000 W, vestavná hloubka 75,5 mm, výrobek má možnost doplňkové výbavy a je bez funkce den/noc.
Proč si vybrat tento instalační stykač?
  • Zabírá pouze 1 modul v rozváděči.
  • Umožňuje spínat proud až 20 A.
  • Je určen pro střídavé (AC) napětí.
  • Budicí obvod pracuje na 230 V, přičemž jmenovité provozní napětí je v rozsahu 17–230 V.
  • Je vybaven ručním spínačem pro lokální ovládání.
  • Obsahuje 2 spínací kontakty a 0 rozpínacích kontaktů.
Interní název produktu
RSI-20-20-A230-M Instalační stykač
Podrobný popis produktu
Instalační stykač RSI-20-20-A230-M
Ith 20 A, Uc AC 230 V, 2x zapínací kontakt (2NO), s manuálním ovládáním