SPBT12-280/4 Svodič přepětí třídy T1+T2 (B+C) 4-pól sada pro TN-S EATON 158331
Dostupnost EMAS:
skladem více než 150 ks
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELPROS0159320
Kód dodavatele:
158331
Technické parametry
Dálková signalizace:
ne
Impulsní výboj. proud (10/350):
12,5 kA
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Jiný typ sítě:
ano
Max. průřez laněného vodiče:
35 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
25 mm2
Max. trvalé napětí AC:
280 V
Max. trvalé napětí DC:
0 V
Maximální FV-napětí:
0 V
Měrná energie (W/R):
39,1 kJ/Ohm
Modulární velikost:
4 TE
Napětí AC:
280 V
Napětí DC:
0 V
Napěťová ochrana N-PE:
0 kV
Počet pólů:
4
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň ochrany napětí (DC+ - DC-):
0 kV
Typ kontroly:
Typ 1+2
Typ sítě DC:
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
ano
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
1,5 kV
Úroveň ochrany L-N:
0 kV
Úroveň ochrany napětí (DC+/DC- -PE):
0 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
Má impulsní výbojový proud 12,5 kA (10/350), úroveň ochrany 1,5 kV a max. trvalé napětí AC 280 V, s měrnou energií 39,1 kJ/Ω.
Montuje se na lištu DIN 35 mm, zabírá 4 TE, má optickou signalizaci, stupeň krytí IP20, podporuje sítě TN-S a TT, umožňuje max. průřez vodiče 35 mm² (laněný) / 25 mm² (pevný) a dálková signalizace ani provoz na DC nejsou k dispozici.
Proč si vybrat tento svodič přepětí?
  • Sada je určena pro 4 póly, takže pokrývá všechny fáze i ochranný vodič v systému TN‑S.
  • Zařazení T1+T2 (B+C) poskytuje kombinovanou ochranu proti impulsním i síťovým přepětím.
  • Úroveň ochrany (zbytkové napětí) je 1,5 kV, což omezuje přepětí na chráněných obvodech.
  • Napěťová ochrana mezi N a PE je 0 kV, tedy bez rozdílu potenciálů při zkušebním impulsu.