wpr5555 smrštitelná trubice 2:1 25,4/12,7 modrá WAPRO WST2-254-06-2
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461664
- Kód dodavatele:
- WST2-254-06-2
- EAN:
- 8595055712562
- Standardní balení:
- 5 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- modrá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 182,4-324,3 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 12,7 mm
- Průměr před smrštěním:
- 25,4 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5555 smrštitelná trubice 2:1 25,4/12,7 modrá WAPRO WST2-254-06-2
WPR5555 smrštitelná trubice 2:1 WAPRO WST2-254-06-2 v modré barvě je vyrobená z tenkostěnného polyolefinu (PEX), má délku 1 m, průměr před smrštěním 25,4 mm a po smrštění 12,7 mm s jmenovitým průřezem 182,4–324,3 mm² a mírou smrštění 2:1.
Produkt je bez halogenů, disponuje UL schválením, má provozní teplotu -55–125 °C, neobsahuje lepidlo, není potisknutelný a EAN 8595055712562.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Produkt je dostupný v modré barvě, která usnadní barevné rozlišení vodičů a spojů.
- Délka trubice je 1 m, což poskytuje dostatečnou rezervu pro běžné instalace.
- Průměr před smrštěním činí 25,4 mm, vhodný pro obalení kabelů a konektorů většího průměru.
- Po smrštění se průměr zmenší na 12,7 mm, takže se trubice pevně přizpůsobí menším průměrům.
- Míra smrštění je 2:1, což umožňuje spolehlivé zmenšení průměru při zahřátí.
- Provedení je tenkostěnné, vhodné tam, kde je žádoucí minimální přídavná tloušťka izolace.
Interní název produktu
WST2-254-06-2 modrá 25,4/12,7 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 400 m skladem |
| Morava | |
| Zlín | méně než 5 m skladem |
| Prostějov | méně než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | méně než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Ostrava | méně než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Tábor - Sezimovo Ústí | méně než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Kolín | méně než 5 m skladem |
| Pelhřimov | méně než 5 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Pardubice | méně než 5 m skladem |