wpr5518 smrštitelná trubice 2:1 19/9,5 červená WAPRO WST2-190-02-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 50 m
Původně:
53,18 Kč
Cena po registraci:
47,48 Kč/m
Po registraci bez DPH:
39,24 Kč
Vaše cena s DPH:
49,45 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
40,87 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461627
- Kód dodavatele:
- WST2-190-02-2
- EAN:
- 8595055712197
- Standardní balení:
- 5 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- červená
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 102,1-181,5 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 9,5 mm
- Průměr před smrštěním:
- 19 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5518 smrštitelná trubice 2:1 19/9,5 červená WAPRO WST2-190-02-2
Smrštitelná trubice wpr5518 WST2-190-02-2 je vyrobená z polyolefinu (PEX), má délku 1 m a barvu červená, EAN 8595055712197.
Poskytuje míru smrštění 2:1 z průměru 19 mm na 9,5 mm, v tenkostěnném provedení s jmenovitým průřezem 102,1–181,5 mm².
Bez halogenů, se UL schválením, provozní teplota -55 až 125 °C; neobsahuje lepidlo a není potisknutelná.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Trubice je dostupná v červené barvě.
- Celková délka trubice je 1 m.
- Trubice je dodávána bez lepidla, vhodná tam, kde není požadováno vnitřní lepicí vrstvení.
- Míra smrštění je 2:1, což umožňuje spolehlivé zmenšení průměru při aplikaci tepla.
- Průměr před smrštěním je 19 mm, po smrštění 9,5 mm.
- Tenkostěnné provedení je vhodné pro kabely s jmenovitým průřezem 102,1–181,5 mm2.
Interní název produktu
WST2-190-02-2 červená 19,0/9,5 smršť.tru
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, samozhášivá, -55°C až +125°C, UL, 19 / 9,5 mm (3/4"), červená, bal. 5 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | méně než 5 m skladem |
| Morava | |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | méně než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | méně než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | méně než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Nymburk | méně než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Teplice | méně než 5 m skladem |