wpr5586 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 čirá WAPRO WST2-064-19-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 120 m
Původně:
17,73 Kč
Cena po registraci:
15,83 Kč/m
Po registraci bez DPH:
13,08 Kč
Vaše cena s DPH:
16,48 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
13,62 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461694
- Kód dodavatele:
- WST2-064-19-2
- EAN:
- 8595055712883
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- čirá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 11,6-20,6 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 3,2 mm
- Průměr před smrštěním:
- 6,4 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5586 smrštitelná trubice 2:1 6,4/3,2 čirá WAPRO WST2-064-19-2
Smrštitelná trubice WAPRO WST2-064-19-2 (wpr5586), EAN 8595055712883, je tenkostěnné provedení z polyolefinu (PEX) o délce 1 m, s průměrem před smrštěním 6,4 mm, po smrštění 3,2 mm a mírou smrštění 2:1.
Je bez halogenů, s UL schválením, bez lepidla, vhodná pro jmenovitý průřez 11,6–20,6 mm2, s provozní teplotou -55–125 °C a není potisknutelná.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Trubice má délku 1 m.
- Před smrštěním má průměr 6,4 mm.
- Míra smrštění je 2:1, což umožňuje snížení průměru na polovinu.
- Po smrštění dosahuje průměr 3,2 mm.
- Má tenkostěnné provedení.
- Je vhodná pro vodiče s průřezem 11,6–20,6 mm².
Interní název produktu
WST2-064-19-2 čirá 6,4/3,2 smršť.trub
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, -55°C až +125°C, 6,4 / 3,2 mm (1/4"), čirá, bal. 10 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | méně než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Pardubice | méně než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | méně než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |