wpr5486 smrštitelná trubice 2:1 2,4/1,2 černá WAPRO WST2-024-00-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 400 m
Původně:
11,82 Kč
Cena po registraci:
10,55 Kč/m
Po registraci bez DPH:
8,72 Kč
Vaše cena s DPH:
11,00 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
9,09 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461595
- Kód dodavatele:
- WST2-024-00-2
- EAN:
- 8595055711893
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 1,6-2,9 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 1,2 mm
- Průměr před smrštěním:
- 2,4 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5486 smrštitelná trubice 2:1 2,4/1,2 černá WAPRO WST2-024-00-2
Smršťovací trubice WAPRO WST2-024-00-2 je tenkostěnné provedení z polyolefinu (PEX) v barvě černá o délce 1 m s průměrem před smrštěním 2,4 mm a po smrštění 1,2 mm (míra smrštění 2:1).
Je určena pro izolaci vodičů s jmenovitým průřezem 1,6–2,9 mm², bez lepidla, není potisknutelná, bez halogenů, má UL schválení a provozní teplotu -55–125 °C.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Díky míře smrštění 2:1 lze snadno redukovat průměr a tak spolehlivě ochránit spoj.
- Před smrštěním má trubice průměr 2,4 mm, což usnadňuje nasazení na vodiče a konektory.
- Po smrštění dosahuje průměru 1,2 mm, takže poskytuje těsnou ochranu spoje.
- S délkou 1 m je praktická pro více použití a snadné přizpůsobení požadované délce.
- Tenkostěnné provedení zajišťuje dobrou ohebnost a jednoduché přizpůsobení menším průměrům.
- Vhodná pro vodiče s jmenovitým průřezem 1,6–2,9 mm2, tedy pro běžné instalace v tomto rozsahu.
Interní název produktu
WST2-024-00-2 černá 2,4/1,2 smršť.trub
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, samozhášivá, -55°C až +125°C, UL, 2,4 / 1,2 mm (3/32"), černá, bal. 10 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Olomouc | méně než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |