Miniaturní průmyslové relé RCM570110 WEIDMÜLLER 8074700000
ks
Zadávejte násobky 10 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELPROS0006820
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
29 mm
Počet přepín. kontaktů:
4
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
250-250 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
250-250 V
Řídící napáj. napětí DC:
S LED indikací:
ne
Šířka:
22,5 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ elektrického připojení:
plug-in připojení
Typ napětí (provozní napětí):
DC
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
28 mm
Interní název produktu
RCM570110
Podrobný popis produktu
RCM570110
Miniaturní průmyslové relé, 110 V DC, 4 CO contact (AgNi)