wpr5873 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 40/12 mm černá WAPRO WMT3-400-00
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461701
- Kód dodavatele:
- WMT3-400-00
- EAN:
- 8595055715105
- Standardní balení:
- 1 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Bez halogenů:
- ne
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 162,9-804,2 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 3:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- středostěnné
- Provozní teplota:
- -55-100 °C
- Průměr po smrštění:
- 12 mm
- Průměr před smrštěním:
- 40 mm
- S lepidlem:
- ano
- UL schválení:
- ne
wpr5873 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 40/12 mm černá WAPRO WMT3-400-00
wpr5873 smrštitelná trubice s lepidlem 3:1 UV 40/12 mm černá WAPRO WMT3-400-00 (EAN 8595055715105) je černá smrštitelná trubice z polyolefinu (PEX) o délce 1 m se středostěnným provedením a se lepidlem.
Má míru smrštění 3:1 s průměry 40 mm před smrštěním a 12 mm po smrštění, jmenovitý průřez 162,9–804,2 mm² a provozní teplotu -55–100 °C; není potisknutelná a nemá UL schválení.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Produkt je v barvě černé.
- Dodává se v délce 1 m.
- Má vnitřní lepicí vrstvu (ano), která po smrštění zvyšuje přilnavost a utěsnění.
- Míra smrštění je 3:1, což umožňuje přizpůsobení rozdílným průměrům.
- Průměr před smrštěním činí 40 mm a po smrštění se sníží na 12 mm.
- Má středostěnné provedení.
Interní název produktu
WMT3-400-00 černá 40 / 12 smršť.trub
Podrobný popis produktu
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 5 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Nový Jičín | méně než 5 m skladem |
| Kroměříž | méně než 5 m skladem |
| Třebíč | méně než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Pardubice | méně než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | méně než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Teplice | méně než 5 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | méně než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | méně než 5 m skladem |