Reléový modul TRZ 24-230VUC 1CO 16A WEIDMÜLLER 1479930000
ks
Zadávejte násobky 10 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS0874032
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
87,8 mm
Nominální proud:
16 A
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
250-250 V
Provozní napětí na DC:
250-250 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
S LED indikací:
ano
Šířka:
12,8 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ elektrického připojení:
pružinová svorka
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
90,5 mm
TRZ 24-230VUC 1CO 16A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Spínací relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Weidmüller, EAN 4050118288247, kód dodavatele 1479930000. Reléový modul TRZ 24-230VUC 1CO 16A WEIDMÜLLER 1479930000 nabízíme od 10 ks. Kód EMAS TRZ 24-230VUC 1CO 16A je ELOSOS0874032.
Interní název produktu
TRZ 24-230VUC 1CO 16A
Podrobný popis produktu
TRZ 24-230VUC 1CO 16A
Reléový modul, 24…230 V UC ±10 %, 1 CO contact (AgNi)