OEZ 43252 Instalační relé RPI-08-002-X230-SE
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELPRRE0601783
Kód dodavatele:
OEZ:43252
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-50 Hz
Frekvence ovl. napětí 2:
50-50 Hz
Funkce:
částeč. elektronické
Jmenovitý proud:
8 A
Max. zářivková zátěž:
2000 VA
Max. žárovková zátěž:
200 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
250-250 V
Ovládací napětí 1:
230-230 V
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Typ napájecího napětí:
AC
Typ ovl. napětí 1:
AC
Typ ovl. napětí 2:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
65 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
Instalační relé OEZ 43252 RPI-08-002-X230-SE (EAN 8590125432524) je modulární přístroj s šířkou 1 modulu určený pro montáž na DIN lištu a vestavěnou hloubkou 65 mm.
Nabízí jmenovitý proud 8 A, napájecí napětí 250 V a ovládací napětí 230 V AC (typ ovl. napětí AC, doplňkově AC/DC), s frekvencí ovládání 50 Hz.
2 přepínací kontakty (spínací 0, rozpínací 0), funkci částeč. elektronické a je dimenzováno na max. zářivkovou zátěž 2000 VA a žárovkovou zátěž 200 W.
Proč si vybrat toto instalační relé?
  • Kompaktní provedení s modulární šířkou 1, které šetří místo na rozvodné liště.
  • Jmenovitý proud 8 A pro spolehlivé ovládání menších zátěží.
  • Ovládací napětí 230 V, kompatibilní s běžnou síťovou instalací.
  • Funkce je částečně elektronická, umožňující kombinaci mechanického a elektronického řízení.
  • Počet spínacích kontaktů 0, tedy bez klasických mechanických spínacích kontaktů.
Interní název produktu
RPI-08-002-X230-SE Instalační relé
Podrobný popis produktu
Instalační relé RPI-08-002-X230-SE
Uc AC 230 V, AC/DC 24 V, 2x přepínací kontakt 8 A (2CO), zelená signálka