OEZ 43250 Instalační relé RPI-16-001-X230-SE
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELPRRE0589038
Kód dodavatele:
OEZ:43250
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-50 Hz
Frekvence ovl. napětí 2:
50-50 Hz
Funkce:
částeč. elektronické
Jmenovitý proud:
16 A
Max. zářivková zátěž:
4000 VA
Max. žárovková zátěž:
1000 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
250-250 V
Ovládací napětí 1:
230-230 V
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Typ napájecího napětí:
AC
Typ ovl. napětí 1:
AC
Typ ovl. napětí 2:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
65 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
OEZ 43250 Instalační relé RPI-16-001-X230-SE (EAN 8590125432500) s montáží na DIN lištu je určeno pro ovládání obvodů s jmenovitým proudem 16 A a pracovním napětím 250 V, má ovládací napětí 230 V AC, 50 Hz a podporuje ovládání AC i AC/DC při funkci částečně elektronické.
Má modulární šířku 1, vestavěnou hloubku 65 mm, jeden přepínací kontakt a zatížitelnost až 4000 VA pro zářivky nebo 1000 W pro žárovky.
Proč si vybrat toto instalační relé?
  • Zabere pouze 1 modul na DIN liště, takže šetří místo v rozvaděči.
  • Je navrženo pro jmenovitý proud 16 A, což vyhovuje běžným obvodům osvětlení a malých spotřebičů.
  • 0 spínacích kontaktů, spínání tedy probíhá elektronickými obvody.
  • Nabízí částečně elektronickou funkci, která umožňuje jemnější řízení spínání.
  • Ovládací napětí je 230 V, kompatibilní s běžným síťovým napětím.
Interní název produktu
RPI-16-001-X230-SE Instalační relé
Podrobný popis produktu
Instalační relé RPI-16-001-X230-SE
Uc AC 230 V, AC/DC 24 V, 1x přepínací kontakt 16 A (1CO), zelená signálka