Lišta 40x20mm, hnědá, karton MALPRO D1004KH
Zadávejte násobky 2 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Malpro
- Kód zboží:
- ELZLOS0028168
- Kód dodavatele:
- D1004KH
- EAN:
- 8594050750241
- Standardní balení:
- 18 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- hnědá
- Bez halogenů:
- ne
- Číslo RAL:
- 8016
- Délka:
- 2000 mm
- Dodání na roli:
- ne
- Kvalita materiálu:
- PVC
- Materiál:
- plast
- Ochranná fólie:
- ne
- Počet přepážek:
- 0
- Počet trvalých oddílů:
- 0
- Použitelný průřez:
- 680 mm2
- S fixačním klipem kabelu:
- ne
- Se spojkou:
- ne
- Šířka:
- 40 mm
- Transparentní:
- ne
- Vhodné pro celistvost obvodu:
- ne
- Výška:
- 20 mm
Lišta 40x20mm, hnědá, karton MALPRO D1004KH
Lišta 40×20 mm hnědá (RAL 8016), typ MALPRO D1004KH, EAN 8594050750241, balení: karton.
Vyrobena z PVC plastu, délka 2000 mm, průřez 40 × 20 mm a použitelný průřez 680 mm².
Jednokomorový profil (počet přepážek 0, počet trvalých oddílů 0), bez ochranné fólie, bez spojky a bez fixačního klipu; není transparentní, obsahuje halogeny a není vhodná pro zachování celistvosti obvodu.
Proč si vybrat tuto lištu?
- Lišta je vyrobena z plastu.
- Má hnědou barvu.
- Profil má rozměry 40 × 20 mm (šířka × výška).
- Délka lišty je 2000 mm.
- Lišta není označena jako bez halogenů.
- Není vhodná pro zajištění celistvosti obvodu.
Interní název produktu
Lišta hnědá 40x20 karton
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 5 m skladem |
| Morava | |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Olomouc | více než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |