Lišta 18x18mm, hnědá, karton MALPRO D1002KH
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 500 m
Původně:
35,49 Kč
Cena po registraci:
31,69 Kč/m
Po registraci bez DPH:
26,19 Kč
Vaše cena s DPH:
33,01 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
27,28 Kč/m
m
Zadávejte násobky 2 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Malpro
- Kód zboží:
- ELZLOS0028165
- Kód dodavatele:
- D1002KH
- EAN:
- 2049992774849
- Standardní balení:
- 24 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- hnědá
- Bez halogenů:
- ne
- Číslo RAL:
- 8016
- Délka:
- 2000 mm
- Dodání na roli:
- ne
- Kvalita materiálu:
- PVC
- Materiál:
- plast
- Ochranná fólie:
- ne
- Počet přepážek:
- 0
- Počet trvalých oddílů:
- 0
- Použitelný průřez:
- 250 mm2
- S fixačním klipem kabelu:
- ne
- Se spojkou:
- ne
- Šířka:
- 18 mm
- Transparentní:
- ne
- Vhodné pro celistvost obvodu:
- ne
- Výška:
- 18 mm
Lišta 18x18mm, hnědá, karton MALPRO D1002KH
Lišta 18×18 mm v barvě hnědá (RAL 8016) je vyrobena z PVC a má délku 2000 mm s rozměry 18 × 18 mm.
S použitelným průřezem 250 mm² slouží pro vedení kabelů; kód výrobku MALPRO D1002KH, EAN: 2049992774849.
Proč si vybrat tuto lištu?
- Lišta je vyrobená z plastu.
- Má délku 2000 mm.
- Její rozměry jsou 18 × 18 mm (výška × šířka).
- Má hnědou barvu.
- Dodává se v kartonu MALPRO D1002KH.
- Produkt obsahuje halogeny a není určen k zajištění celistvosti obvodu.
Interní název produktu
Lišty hnědé 18x18 karton
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Zlín | více než 5 m skladem |
| Prostějov | více než 5 m skladem |
| Šumperk | více než 50 m skladem |
| Opava | více než 5 m skladem |
| Olomouc | méně než 50 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |