Lišta hranatá 20x20, bílá, 2 m, karton KOPOS LHD 20X20_HD
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem 1 000 a více m
Původně:
35,37 Kč
Cena po registraci:
31,58 Kč/m
Po registraci bez DPH:
26,10 Kč
Vaše cena s DPH:
32,89 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
27,18 Kč/m
m
Zadávejte násobky 2 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Kopos
- Kód zboží:
- ELZLPV0446660
- Kód dodavatele:
- LHD 20X20_HD
- EAN:
- 8595057609617
- Standardní balení:
- 48 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
- Produktová řada:
- ELINSTAL
Technické parametry
- Barva:
- čistě bílá
- Bez halogenů:
- ne
- Číslo RAL:
- 9003
- Délka:
- 2000 mm
- Dodání na roli:
- ne
- Kvalita materiálu:
- PVC
- Materiál:
- plast
- Ochranná fólie:
- ano
- Počet přepážek:
- 0
- Počet trvalých oddílů:
- 0
- Použitelný průřez:
- 260 mm2
- Povrchová ochrana:
- bez úpravy
- S fixačním klipem kabelu:
- ne
- Se spojkou:
- ne
- Šířka:
- 21,2 mm
- Transparentní:
- ne
- Typ upevnění:
- spodní perforace
- Výška:
- 19,2 mm
Lišta hranatá 20x20, bílá, 2 m, karton KOPOS LHD 20X20_HD
Lišta hranatá 20x20 KOPOS LHD 20X20_HD o délce 2000 mm a rozměrech 21,2 × 19,2 mm je vyrobena z PVC v barvě čistě bílá (RAL 9003) (EAN 8595057609617).
Upevňuje se pomocí spodní perforace, má ochrannou fólii, použitelný průřez 260 mm2, žádné přepážky ani fixační klipy a obsahuje halogeny.
Proč si vybrat tuto lištu hranatou 20×20?
- Lišta má hranatý průřez 20×20 mm.
- Délka lišty je 2000 mm, vhodná pro instalace s delšími úseky.
- Lišta má čistě bílou barvu, která ladí s běžnými interiéry.
- Je vyrobená z plastu, což zajišťuje lehkost a snadnou manipulaci.
- Upevnění je řešeno pomocí spodní perforace pro jednoduchou montáž.
- Produkt není bez halogenů (obsahuje halogeny).
Interní název produktu
LHD 20X20 HD LIŠTA HRANATÁ
Podrobný popis produktu
Lišta hranatá 20x20, bílá, 2 m, karton. Klasický tvar. Určena pro montáž na stěnu, nebo na strop. Dvojitý zámek víka zvyšuje tuhost lišty a zajišťuje pevnější fixaci víka.
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 m skladem |
| Morava | |
| Šumperk | více než 200 m skladem |
| Opava | více než 150 m skladem |
| Olomouc | více než 300 m skladem |
| Kroměříž | více než 50 m skladem |
| Třebíč | více než 300 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 120 m skladem |
| Ostrava | více než 50 m skladem |
| Zlín | více než 50 m skladem |
| Prostějov | více než 200 m skladem |
| Nový Jičín | více než 200 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Libeň | více než 120 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 50 m skladem |
| Praha - Kunratice | více než 200 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 400 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 50 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 150 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 200 m skladem |
| Nymburk | více než 200 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 300 m skladem |
| Teplice | více než 400 m skladem |
| Pardubice | více než 500 m skladem |
| Kolín | více než 400 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |