HŘEBÍK STAVEBNÍ 2825 4x120
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 150 kg
Původně:
102,20 Kč
Cena po registraci:
91,25 Kč/kg
Po registraci bez DPH:
75,41 Kč
Vaše cena s DPH:
95,05 Kč/kg
Vaše cena bez DPH:
78,55 Kč/kg
kg
Obecné parametry
- Značka:
- SM Flex
- Kód zboží:
- ZESMHR0460921
- Kód dodavatele:
- HŘEBÍK 120X4
- EAN:
- 8596278461282
- Standardní balení:
- 1 kg
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
HŘEBÍK STAVEBNÍ 2825 4x120
HŘEBÍK STAVEBNÍ 2825 4x120 je určen pro spojování dřevěných konstrukcí a běžné stavební práce.
Identifikace produktu: EAN 8596278461282, rozměr 4x120 mm.
Interní název produktu
HŘEBÍK STAVEBNÍ 2825 4x120
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 kg skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 5 kg skladem |
| Kroměříž | více než 5 kg skladem |
| Nový Jičín | více než 5 kg skladem |
| Zlín | méně než 5 kg skladem |
| Olomouc | více než 5 kg skladem |
| Opava | méně než 5 kg skladem |
| Valašské Meziříčí | méně než 5 kg skladem |
| Prostějov | více než 5 kg skladem |
| Šumperk | méně než 5 kg skladem |
| Třebíč | méně než 5 kg skladem |
| Čechy | |
| Pardubice | více než 5 kg skladem |
| Havlíčkův Brod | méně než 5 kg skladem |
| Nový Bydžov | méně než 5 kg skladem |
| Mladá Boleslav | méně než 5 kg skladem |
| Teplice | méně než 5 kg skladem |
| Kolín | méně než 5 kg skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | méně než 5 kg skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 kg skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 kg skladem |
| Praha - Kunratice | méně než 5 kg skladem |
| Praha - Sedlec | méně než 5 kg skladem |