Fotovoltaický rozvaděč ASABOX RAC-40 N.G. ELEKTRO FVE 53 7035.01
Obecné parametry
- Značka:
- N.G. ELEKTRO
- Kód zboží:
- ELOSOS2069422
- Kód dodavatele:
- FVE 53 7035.01
- EAN:
- 8596621017906
- Standardní balení:
- 1 ks
- Recyklační poplatek:
- 8,28 Kč
Technické parametry
- Hloubka:
- 144 mm
- Jištění:
- jistič
- Materiál tělesa:
- plast
- Modulární šířka:
- 12
- Počet instalačních řád:
- 4
- Přepěťová ochrana:
- ano
- Šířka:
- 318 mm
- Stupeň krytí (IP):
- IP65
- Typ přepěťové ochrany:
- Typ 1+2
- Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
- 10 kA
- Výška:
- 664 mm
- Způsob montáže:
- povrchová montáž
Fotovoltaický rozvaděč ASABOX RAC-40 N.G. ELEKTRO FVE 53 7035.01
Fotovoltaický rozv. ASABOXFVE 53 7035.01 najdete v kategoriích Instalační rozvaděč vybavený, Malý instalační rozvaděč, Skříně, rozvodnice, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce N.G. ELEKTRO, EAN 8596621017906, kód dodavatele FVE 53 7035.01. Fotovoltaický rozvaděč ASABOX RAC-40 N.G. ELEKTRO FVE 53 7035.01 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS Fotovoltaický rozv. ASABOXFVE 53 7035.01 je ELOSOS2069422.
Interní název produktu
Fotovoltaický rozv. ASABOXFVE 53 7035.01
Podrobný popis produktu
| Poznámka | Fotovoltaický rozvaděč RAC-40 - funkce BACKUP - ANO - pro sřídače např. GoodWe, Growatt, Solax apod. do 10kW - přívod 40A/vývod 40A HDR, ON-GRID 25A, BACKUP 25A | |
| Parametry | proud 40A, napětí 400V, stupeň ochrany krytem IP65 | |
| V souladu s normou | ČSN EN 61439-2 ed.3, příloha DD | |
| Proudový chránič | NE | |
| Jističe | ANO | |
| Svodič přepětí | 1x AC T1+T2, (B+C), 4-pól., T1 Iimp=12,5kA, In=25kA, Imax=50kA, Up 1,6kV |
| Hlavní jistič | 1x jis. 40A/3P/B 10 kA - přívod z HDR (hlavní domovní rozvaděč) |
| Jištění | 1x jis. 40A/3P/B 10 kA - vývod do HDR (hlavní domovní rozvaděč) 1x jis. 25A/3P/B 10 kA - ON GRID (napájení ze střídače FVE) 1x jis. 25A/3P/B 10 kA - BACKUP (záloha) 2x jis. 6A/1P/B 10 kA - HRN, STOP (napájení) |
| Stykač | 1x 40A 230V - hlavní stykač 2x 25A 230V - stykač napájení, zálohy; 2x 25A 230V - HDO, ovládání zálohy |
| Relé | 1x hlídací napěťové 3F relé |
| Pouzdro typ | ASA NGS 48T |
| Materiál pouzdra | Odolný plast |
| Materiál okénka | Polykarbonát |
| Počet okének | 1 |
| Počet modulů pro přístroje | 48 modulů |
| Pouzdro mechanická odolnost [IK] | 07 |
| Provedení | Nástěnné |
| Použití | Nástěnné |
| Madlo | NE |
| Stupeň ochrany krytem [IP] | IP65 |
| Jmenovitý proud [A] | 40A |
| Jmenovité napětí [V] | 400V |
| Teplotní rozsah použití [°C] | -25°C +40°C |
| V souladu s normou | ČSN EN 61439-2 ed.3, příloha DD |
| Vývodka | 2x MV-32 IP68 ; 2x MV-25 IP68 ; 4x MV-16 IP68 |
| AC rozváděč je určen pro nástěnnou montáž s krytím IP65 a je navržen pro připojení a řízení třífázové fotovoltaické elektrárny, zejména se střídači typu GoodWe, Growatt, Solax a obdobnými zařízeními. Rozváděč slouží k přepínání záložního napájecího okruhu a k řízení odpojení zdroje od distribuční soustavy na základě signálu HDO N 0 % od provozovatele distribuční soustavy. Přepínání mezi provozem ze sítě a záložním napájením ze střídače je realizováno prostřednictvím výkonových stykačů. V případě výpadku distribuční soustavy dojde k oddělení objektu od DS a napájení je převedeno na výstup střídače. V záložním režimu je napájen celý objekt, proto je nutné kontrolovat zatížení při výpadku elektrické energie, aby nedošlo k přetížení, protože jeho funkce přepne na zálohu střídače celý dům. Rozváděč dále umožňuje připojení externího nouzového STOP tlačítka pro odpojení technologie. Konstrukční řešení minimalizuje zásahy do stávajícího hlavního rozváděče objektu. Rozváděč obsahuje: • společné rozpadové místo • kompletní jištění AC větví • vyhrazený prostor pro instalaci měření (Smartmeter). Smartmeter ani měřicí transformátory nejsou standardně osazeny. V případě dodání měřicí soustavy investorem je možné jejich odborné osazení do rozváděče. Součástí rozváděče je PV symbol (štítek) dle požadavků značení fotovoltaických instalací. Rozváděč je dimenzován pro objekt s hlavním jističem 3×40 A (umístění ve sloupku). Přepnutí mezi provozními režimy je realizováno stykači, přičemž dochází ke krátké časové prodlevě při změně stavu. Nejedná se o bezvýpadkové řešení. Rozváděč není určen k instalaci na přímém slunečním záření. Musí být umístěn v prostoru chráněném před dlouhodobým působením přímého slunce a nadměrným tepelným zatížením. Na přání je možné dodat zámek krytu přístrojové části jako samostatné příslušenství. (typ 58038). |