Katalogový list č. ELOSOS2069422
| Název: | Fotovoltaický rozvaděč ASABOX RAC-40 N.G. ELEKTRO FVE 53 7035.01 |
|---|---|
| Značka: | N.G. ELEKTRO |
| Kód: | ELOSOS2069422 |
| EAN: | 8596621017906 |
| Kód dodavatele: | FVE 53 7035.01 |
| Recyklační poplatek: | 8,28 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Přepěťová ochrana: | ano |
| Modulární šířka: | 12 |
| Počet instalačních řád: | 4 |
| Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V: | 10 kA |
| Šířka: | 318 mm |
| Hloubka: | 144 mm |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Jištění: | jistič |
| Výška: | 664 mm |
| Typ přepěťové ochrany: | Typ 1+2 |