ER212/NVP7P 63A QM (3f 1/2S,-FVE) UNI 1b
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem méně než 5 ks
Původně:
6 414,17 Kč
Cena po registraci:
5 726,94 Kč/ks
Po registraci bez DPH:
4 733,01 Kč
Vaše cena s DPH:
5 965,18 Kč/ks
Vaše cena bez DPH:
4 929,90 Kč/ks
ks
Obecné parametry
- Značka:
- Esta
- Kód zboží:
- ELOSOS1916138
- Kód dodavatele:
- 11501
- EAN:
- 3206485090803
- Standardní balení:
- 1 ks
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Distributor sítě:
- ČEZ
- Distributor sítě:
- EG.D
- Hloubka:
- 240 mm
- Jmenovitý proud:
- 63 A
- Šířka:
- 400 mm
- Výška:
- 600 mm
- Způsob montáže:
- vestavná montáž
ER212/NVP7P 63A QM (3f 1/2S,-FVE) UNI 1b
ER212/NVP7P 63A QM (3f 1/2S,-FVE) UNI 1b (EAN: 3206485090803) je elektrická rozvodnice určená pro vestavnou montáž s jmenovitým proudem 63 A.
Rozměry: šířka 400 mm, výška 600 mm, hloubka 240 mm; je kompatibilní s distributory sítí ČEZ a EG.D.
Proč si vybrat tento rozvaděč?
- Díky šířce 400 mm, výšce 600 mm a hloubce 240 mm se rozvaděč snadno umísťuje i do omezeného prostoru.
- Pro vestavnou montáž, která umožňuje diskrétní a úsporné zapojení v interiéru.
- Navržen pro 63 A třífázové připojení (3f) s možností zapracování řešení pro fotovoltaiku (FVE).
- S univerzálním provedením UNI 1b pro flexibilní rozložení modulů a přizpůsobení konkrétním požadavkům.
- Kompatibilní s distributory sítě ČEZ a EG.D, což usnadňuje nasazení v běžných distribučních oblastech.
Interní název produktu
ER212/NVP7P 63A QM (3f 1/2S,-FVE) UNI 1b
Podrobný popis produktu
Skříně jsou vyrobeny v celoplastovém provedení z termosetu z SMC-prepreg materiálu, který je odolný proti povětrnostním vlivům, vodě a UV zářením. Prodloužení životnosti je navíc zajištěno UV ochranným nástřikem v barevném odstínu RAL7035. Materiál nepodléhá korozi, zachovává tvar, je nesnadno hořlavý kategorie B a samozhášivý. Vnitřní výzbroj jednosazbová/dvousazbová slouží pro měření spotřeby el. energie. Obsahuje nastavitelný držák elektroměru a HDO, jistič přijímače HDO-2B1, svorkovnice PEN, vypínač 63A 3P pro vývod max.16mm2, plombovatelný kryt a místo pro hlavní jistič. Silové vodiče jsou jednotné o průřezu 10mm2 pro osazení hlavního třífázového jističe do 63A.
| Distribuční síť | ČEZ/EG.D |
| Elektroměrový rozváděč | dvoutarifní/dvoutarifní pro FVE/jednotarifní |
| Počet elektroměrů | 1 |
| Konstrukce | vestavná |
| Výška | 600 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Jmenovitý kmitočet | 50 Hz |
| Materiálové provedení | N - celoplastové provedení z termosetu |
| Druh rozváděče | elektroměrový |
| Průřez vodičů přívodu | 16 mm2 |
| Způsob připojení přívodu | do jističe (není součástí) |
| Způsob připojení vývodu | vypínač 63A 3P |
| Jmenovitý proud | 63 A |
| Jmenovité napětí | 230/400 V |
| Uzavírání dveří | 7 - závěr rozváděčů na trnový klíč 6x6 mm dle ČSN 359756 - 1bodový |
| Stupeň krytí v uzavřeném stavu | IP 44 |
| Stupeň krytí v otevřeném stavu | IP 20C |
| Uspořádání měřící/regulační soustavy | jednotarifní / dvoutarifní třífázový |
| Způsob zajištění | hlavní jistič |
| Váha | 9 kg |
Dostupnost na prodejnách
| Morava | |
|---|---|
| Třebíč | méně než 5 ks skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | méně než 5 ks skladem |
| Čechy | |
| Teplice | méně než 5 ks skladem |