Koaxiální kabel CB100F, 100m EMOS S5141
Zadávejte násobky 100 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Emos
- Kód zboží:
- ELKAKO0065321
- Kód dodavatele:
- S5141
- EAN:
- 8595025309068
- Standardní balení:
- 100 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
- Produktová řada:
- CB
Technické parametry
- Barva vnějšího pláště:
- bílá
- Charakteristická impedance:
- 75 Ohm
- Dielektrikum:
- pěnové PE
- Materiál vnějšího pláště:
- PVC
- Materiál vnějšího vodiče:
- měď
- Materiál vnitřního vodiče:
- měď
- Odolné proti UV záření:
- ne
- Přípustná teplota, v pohybu:
- 5-60 °C
- Průměr vnitřního vodiče:
- 1 mm
- Třída reakce na oheň:
- Eca
- Vnější průměr cca:
- 6,5 mm
Koaxiální kabel CB100F, 100m EMOS S5141
Koaxiální kabel CB100F, 100 m EMOS S5141 (EAN: 8595025309068) je určen pro běžné televizní a datové rozvody s charakteristickou impedancí 75 Ohm a produktovou řadou CB.
Vnitřní vodič: měď (průměr 1 mm), vnější vodič: měď, dielektrikum: pěnové PE, vnější plášť: PVC (barva bílá), vnější průměr cca 6,5 mm, třída reakce na oheň Eca, provozní teplota v pohybu 5–60 °C.
Proč si vybrat tento koaxiální kabel?
- Kabel v délce 100 m poskytuje dostatečnou rezervu pro instalaci v domácnostech i komerčních objektech.
- Charakteristická impedance 75 Ohm odpovídá běžným televizním a satelitním aplikacím.
- Vnější průměr přibližně 6,5 mm usnadňuje vedení a montáž v instalačních kanálech.
- Vnější plášť z PVC zajišťuje ochranu proti opotřebení a jednoduchou údržbu.
- Kabel má třídu reakce na oheň Eca, což vymezuje jeho chování při požáru pro běžné použití.
- Vnitřní i vnější vodič jsou z mědi, kterou oceníte pro dobrou ohebnost a mechanickou odolnost spoje.
Interní název produktu
KABEL KOAX.CB100F 100M
Podrobný popis produktu
Koaxiální kabel nejvyšší kvality se středovým vodičem z čisté mědi BC a dvojnásobným stíněním z pocínované mědi CuSn, bílá barva. Kabel je určen pro všechny náročné aplikace přenosů CCTV, TV a SAT signálů.
Díky použitému materiálu středového vodiče a opletení je kabel mimořádně odolný vůči povětrnostním podmínkám, vlhkosti a korozi. Ideální kabel pro domovní a bytové rozvody.
barva izolace napájecích vodičů : neuvádí se
barva pláště kabelu : bílá
činitel zkrácení : 0,82
dielektrikum typ, průměr : FPE 4,6 mm
doporučené typy konektorů - F lisovací : *K7220
doporučené typy konektorů - F šroubovací : *K7331
FPE = pěnové dielektrikum : ano
hmotnost (kg/km) : 40,5
impedance : 75 Ohm
izolace napájecích vodičů : neuvádí se
izolační odpor mezi jádry při 20 °C (MOhm/km) : 500
kapacita (pF/m) : 54
konstrukce napájecích vodičů : neuvádí se
materiál pláště kabelu : PVC
materiál stínění : cínovaná měď (CuSn)
materiál vnitřního vodiče : měď (Cu)
max.stejn.odpor při 20 °C, (Ohm/km) - vnější jádro : 38,2
max.stejn.odpor při 20 °C (Ohm/km) - vnitřní jádro : 23,7
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 1 000 MHz : 21
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 100 MHz : 7
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 10 MHz : 2
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 2 000 MHz : 31
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 450 MHz : 14,1
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 650 MHz : 17,5
max. útlum při 20 °C (dB/100m) 860 MHz : 20,5
min. poloměr ohybu jednorázový/násobný : 30/60 mm
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 10–300 MHz : 25
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 300–600 MHz : 23
min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 600–900 MHz : 20
min. útlum stínění (dB) 10 ~ 800 MHz : 75
montážní teplota : +5 °C až +60 °C
nebezpečné látky : žádné
odolné UV : ne
PE = polyethylenové dielektrikum : ne
PES = vrstva fólie : neuvádí se
počet drátků stínění : 48× 0,12 mm
počet stínění : 2
pokrytí stínění : 38 %
prodejní obal : 100 m, cívka
průměr pláště kabelu : 6,5 mm
průměr stínění : 48× 0,12 mm²
průměr vnitřního vodiče : 1,0 mm
průřez napájecích vodičů : neuvádí se
skladovací teplota : -20 °C až +75 °C
stínění I.folie : 1× Al/PES
stínění II. folie : není
třída reakce na oheň : Eca
typ koaxiálního kabelu : CB100F
vhodné pro venkovní použití : ne
zamýšlené použití : vnitřní rozvody, univerzální kabel
záruční doba : 5 let
způsob balení - délka : 100 m
způsob balení - ozn. metráží : 1–100 m
způsob balení - typ cívky : papírová cívka
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | 1 000 a více m |
| Morava | |
| Zlín | více než 120 m skladem |
| Prostějov | více než 300 m skladem |
| Nový Jičín | více než 50 m skladem |
| Opava | více než 400 m skladem |
| Olomouc | více než 400 m skladem |
| Kroměříž | více než 150 m skladem |
| Třebíč | více než 120 m skladem |
| Šumperk | více než 400 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 200 m skladem |
| Ostrava | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 300 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 120 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 500 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 150 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 700 m skladem |
| Nymburk | více než 700 m skladem |
| Poděbrady | více než 150 m skladem |
| Pelhřimov | více než 50 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 50 m skladem |
| Pardubice | více než 200 m skladem |
| Teplice | více než 150 m skladem |