Pomocné relé 3x16A přepínací, AC 230V VS316/230V zelená ELKO EP 8595188136075
Dostupnost EMAS:
skladem více než 50 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELPRST0477621
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-60 Hz
Funkce:
plně elektronické
Jmenovitý proud:
16 A
Max. zářivková zátěž:
690 VA
Max. žárovková zátěž:
1000 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
230-230 V
Ovládací napětí 1:
230-230 V
Typ napájecího napětí:
AC
Typ ovl. napětí 1:
AC
Vestavěná hloubka:
64 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
Pomocné relé 3x16A přepínací, AC 230V VS316/230V zelená ELKO EP (EAN: 8595188136075)modulární šířku 1 a jmenovitý proud 16 A, určeno pro řízení tří obvodů.
Je to plně elektronické relé s ovládacím napětím 230 V AC (frekvence 50–60 Hz), napájecím napětím 230 V AC, s vestavěnou hloubkou 64 mm a určené pro montáž na DIN lištu.
Nabízí přepínací kontakty s max. žárovkovou zátěží 1000 W a max. zářivkovou zátěží 690 VA pro spínání běžných osvětlovacích a zátěžových okruhů.
Proč si vybrat toto pomocné relé?
  • Navrženo v třípólovém přepínacím provedení s proudovou zatížitelností 3 × 16 A.
  • Jmenovitý proud jedné větve činí 16 A.
  • Určeno pro ovládací napětí 230 V AC.
  • Nabízí plně elektronické řízení přepínání.
  • Zabere na DIN liště pouze 1 modul.
  • Výrobce: ELKO EP.
Interní název produktu
VS316/230V zelená 3x16A přepínací
Podrobný popis produktu
VS316/230V zelená
Určeno ke spínání většího výkonu zátěže, posílení či „rozmnožení“ kontaktů stávajícího zařízení.
POPIS
Řada VS obsahuje celkem 6 typů pomocných relé – VS116K, VS116U, VS308K, VS308U, VS316/24, VS316/230.
Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy apod.
VS316K můžete přímo připojit do třífázového obvodu
TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájecí napětí:
VS116K, VS308K: AC/DC 24 V nebo AC 230 V
VS116U, VS308U: AC/DC 12-240 V nebo AC 230 V
VS316: AC/DC 24 V nebo AC 230 V (potřeba definovat předem)
Výstupní kontakt:
VS116K, VS116U: 1x přepínací 16 A (AgSnO2)
VS308K, VS308U: 3x přepínací 8 A (AgNi)
VS316: 3x přepínací 16 A (AgSnO2)