Pomocné relé 3x16A přepínací, AC 230V VS316/230V červená ELKO EP 8595188135559
Dostupnost EMAS:
skladem více než 50 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELPRRE0028677
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-60 Hz
Funkce:
plně elektronické
Jmenovitý proud:
16 A
Max. zářivková zátěž:
690 VA
Max. žárovková zátěž:
1000 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
230-230 V
Ovládací napětí 1:
230-230 V
Typ napájecího napětí:
AC
Typ ovl. napětí 1:
AC
Vestavěná hloubka:
64 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
Pomocné relé VS316/230V od ELKO EP (EAN 8595188135559) je 3x16 A přepínací relé určené pro AC 230 V.
Relé je plně elektronické, určené pro montáž na DIN lištu s modulární šířkou 1 a vestavěnou hloubkou 64 mm.
Umožňuje ovládání při 230–230 V, 50–60 Hz a zvládá max. žárovkovou zátěž 1000 W a max. zářivkovou zátěž 690 VA.
Proč si vybrat toto pomocné relé?
  • Nabízí 3×16 A přepínací provedení, které umožňuje spínat tři samostatné okruhy.
  • Je určeno pro běžné instalace s ovládacím napětím 230 V AC.
  • Díky plně elektronické funkci je přepínání přesné a bez mechanického opotřebení.
  • S šířkou 1 modulu šetří místo v rozvaděči a usnadňuje montáž.
  • V červeném provedení je snadno rozpoznatelné při servisních zásazích.
  • Dodáváno pod značkou ELKO EP, kompatibilní s jejich modulárními systémy.
Interní název produktu
VS316/230V červená 3x16A přepínací
Podrobný popis produktu
VS316/230V červená
Určeno ke spínání většího výkonu zátěže, posílení či „rozmnožení“ kontaktů stávajícího zařízení.
POPIS
Řada VS obsahuje celkem 6 typů pomocných relé – VS116K, VS116U, VS308K, VS308U, VS316/24, VS316/230.
Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy apod.
VS316K můžete přímo připojit do třífázového obvodu
TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájecí napětí:
VS116K, VS308K: AC/DC 24 V nebo AC 230 V
VS116U, VS308U: AC/DC 12-240 V nebo AC 230 V
VS316: AC/DC 24 V nebo AC 230 V (potřeba definovat předem)
Výstupní kontakt:
VS116K, VS116U: 1x přepínací 16 A (AgSnO2)
VS308K, VS308U: 3x přepínací 8 A (AgNi)
VS316: 3x přepínací 16 A (AgSnO2)