Z-TN230/SS Instalační relé 230V~,2z
Podrobný popis produktu
Z-TN230/SS
Instalační relé, 230VAC/50Hz, 2S, 20A, 1HP
Instalační relé s mechanickou předvolbou funkce, trvalé ZAP / AUTOM / VYP, řídicí napětí 230V 50Hz, funkce: 2 spínací kontakt, jmenovitý povozní proud 20 A, 250V AC, provedení dle normy IEC/EN 60947, vestavný rozměr víčka 45 mm, šířka při montáži 1HP (17,5 mm), montáž na montážní lištu, průřez svorky 0,5–10 mm2 jednodrátový a vícedrátový / 0x5–6 mm2 lankový s dutinkou