Z-SCH230/25-31 Instalační stykač 230V AC 25A 3zap. 1vyp. kont. EATON 248846
Dostupnost EMAS:
skladem více než 50 ks
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELPROS0158415
Kód dodavatele:
248846
Technické parametry
Budicí napětí:
195,5-253 V
Jmenovité provozní napětí:
440-440 V
Jmenovitý provozní proud:
25 A
Kategorie použití EN IEC 60947-4-1:
AC-1
Max. zářivková zátěž:
1160 VA
Max. žárovková zátěž:
3000 W
Modulární šířka:
2
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Počet rozpín. kontaktů.:
1
Počet spín. kontaktů.:
3
Ruční spínač:
ne
S funkcí den/noc:
ne
Stupeň krytí (IP):
IP40
Typ napětí (budicí napětí):
AC
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Vestavěná hloubka:
60 mm
Z-SCH230/25-31 instalační stykač od Eaton (EAN 4015082488468) je určen pro ovládání střídavých obvodů s typem napětí AC, budicím napětím 195,5–253 V a jmenovitým provozním proudem 25 A.
Obsahuje 3 spínací a 1 rozpínací kontakt, má jmenovité provozní napětí 440 V a kategorii použití podle EN IEC 60947-4-1 AC-1, při zátěži až 3000 W pro žárovky a 1160 VA pro zářivky.
Modulární šířka 2, stupeň krytí IP40, vestavěná hloubka 60 mm, s možností doplňkové výbavy (ano) a bez ručního spínače.
Proč si vybrat tento instalační stykač?
  • Je určen pro střídavé (AC) napětí, vhodné pro standardní síťové instalace.
  • Jmenovitý provozní proud činí 25 A, což umožňuje ovládání středně zatížených obvodů.
  • 3 spínací a 1 rozpínací kontakt pro řízení více obvodů současně.
  • Jmenovité provozní napětí kontaktů je 440 V.
  • Budicí napětí cívky je v rozsahu 195,5–253 V, kompatibilní s napájením 230 V AC.
  • Zabírá 2 moduly na liště DIN, takže šetří místo v rozvaděči.
Interní název produktu
Z-SCH230/25-31 Stykač 230V~,25A,3z1v
Podrobný popis produktu
Z-SCH230/25-31
Instalační stykač, 230VAC/50Hz, 3S+1R, 25A, 2HP
Instalační stykač, jmenovité ovládací napětí 230 V AC, jmenovitý povozní proud při AC1 25A, funkce: 3 spínacích + 1 rozpínacích kontaktů, údaje dle IEC 61095, ČSN EN 61095, VDE 0660, IEC 60947-4-1, ČSN EN 60947-4-1, VDE, vestavný rozměr víčka 45 mm, šířka při montáži 2HP (35 mm), montáž na montážní lištu