Přisazené venkovní svítidlo ZEW EL-235U-GR KANLUX 22443
Značka:
Kanlux
Kód zboží:
ELSVOS0787122
Kód dodavatele:
22443
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
ZEW
Technické parametry
Barva tělesa:
šedá
Délka:
110 mm
Druh připojení:
šroubová svorka
Jmenovitá okolní teplota:
-20-35 °C
Materiál tělesa:
hliník
Nominální napětí.:
220-240 V
Objímka:
GU10
Šířka:
65 mm
Třída ochrany:
I
Typ napětí:
AC
Vhodné pro montáž na stěnu:
ano
Vhodné pro počet svět. zdrojů:
2
Vhodné pro povrchovou montáž:
ano
Vhodné pro výkon světel. zdroje:
0-35 W
Výška/hloubka:
235 mm
Interní název produktu
ZEW EL-235U-GR Přisazené venkovní sví.
Podrobný popis produktu
Fasádní svítidlo, ZEW EL-235U-GR, 2 x max 35W, GU10, šedá, , IP54 (22443)