Sedna D/E Zásuvka 230V 16A IP44 bezšroubová, Aluminium SCHNEIDER SDD213014
Obecné parametry
- Značka:
- Schneider
- Kód zboží:
- ELOSOS0888048
- Kód dodavatele:
- SDD213014
- EAN:
- 3606481482037
- Standardní balení:
- 1 ks
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
- Produktová řada:
- Sedna
Technické parametry
- Antibakteriální ošetření:
- ne
- Barva RAL:
- 7047
- Barva:
- aluminium
- Bez halogenů:
- ano
- Druh připojení:
- konektorová svorka
- Frekvence.:
- 50-50 Hz
- Hloubka přístroje:
- 50 mm
- Kompatibilní s Amazon Alexa:
- ne
- Kompatibilní s Apple HomeKit:
- ne
- Kompatibilní s Google Assistant:
- ne
- Kovová barva:
- ano
- Krycí víčko:
- ano
- Kvalita materiálu:
- termoplast
- Materiál:
- plast
- Mechanická ochrana:
- IK02
- Min. hloubka vestavné instalační krabice:
- 40 mm
- Nominální napětí:
- 250 V
- Nominální proud:
- 16 A
- Ochranný kontakt.:
- kruh
- Otočná centrální vložka:
- ne
- Počet fází:
- 1
- Počet zásuvek:
- 1
- Podpora IFTTT:
- ne
- Popis:
- Stupeň ochrany (IP)
- Povrchová ochrana:
- jiné
- Přepěťová ochrana:
- ne
- Pro stupeň krytí (IP):
- IP44
- Pro těžké podmínky (VDE):
- ne
- Proudový chránič:
- ne
- Provedení:
- zemnící kolík
- S dětskou ochranou:
- ne
- S orientačním osvětlení:
- ne
- S osvětlením:
- ne
- S vypínačem:
- ne
- Se smyčkovou funkcí:
- ne
- Sestava:
- zákl. prvek s krytem
- Signální světlo:
- ne
- Šířka přístroje:
- 73 mm
- Spínající N vodič:
- ne
- Textové pole:
- ne
- Transparentní:
- ne
- Typ povrchu:
- matné
- Typ produktu:
- zásuvka
- Typ upevnění:
- montáž drápek/šroub
- Uzamykatelné:
- ne
- Výška přístroje:
- 73 mm
- Způsob montáže:
- vestavná montáž
Sedna D/E Zásuvka 230V 16A IP44 bezšroubová, Aluminium SCHNEIDER SDD213014
Sedna D/E Zásuvka 230V 16A IP44 (model SDD213014, EAN: 3606481482037) je bezšroubová zásuvka v barvě aluminium (RAL 7047) s 1 zásuvkou a připojením pomocí konektorové svorky pro 230 V / 16 A.
Je vyrobena z termoplastu, obsahuje krycí víčko, ochranný kontakt ve tvaru kruhu a je bez halogenů, s mechanickou ochranou IK02.
Určena pro vestavnou montáž (min. hloubka instalační krabice 40 mm), s rozměry 73×73×50 mm a typem upevnění montáž drápek/šroub, se stupněm krytí IP44.
Proč si vybrat tuto zásuvku?
- Určena pro běžné instalace s napětím 230 V / 16 A, tedy pro standardní domácí i lehčí provozní použití.
- Se stupeň krytí IP44 je chráněna proti stříkající vodě a vniknutí pevných předmětů větších než 1 mm, vhodná do vlhčích prostor.
- Povrch v odstínu RAL 7047 (aluminium) poskytuje neutrální, kovový vzhled sladěný s moderními interiéry.
- Má bezšroubové provedení pro rychlé a čisté připojení vodičů bez potřeby šroubováku.
- Jednoduché řešení s 1 zásuvkou tam, kde postačí jedno odbočení.
- Patří do produktové řady Sedna, takže ladí s dalšími prvky stejné řady pro jednotný design.
Interní název produktu
SDD213014 Zásuvka IP44 bezšroubová alu
Podrobný popis produktu
Sedna D/E - Zásuvka 230V 16A IP44 bezšroubová, Aluminium
Schneider Electric Sedna Design & Elements zásuvka SDD213014 je mechanismus s montážním rámečkem a zemnícím kolíkem v barvě hliníku. Připojovací svorky jsou bezšroubové svorky. A toto zařízení je evropská norma. Odpovídající montážní skříň lze zapustit do povrchu zdi. Odolá proudu vody, jelikož je integrován s víkem,a i proto je to ideální volbou do míst jako kuchyň Díky materiálu PC, ze kterého je tato zásuvka vyrobena, je poměrně spolehlivá a odolná. Povrchová úprava s nátěrem z něj činí výjimečné odolný proti korozi. Maximální povolený výkon je 3 680 W. A jmenovitý proud je 16 A. Má šířku 73 mm, výšku 73 mm a hloubku 50 mm s přesahem 29 mm. Výrobek váží 0,072 kg. Zařízení je upevněno pomocí šroubů nebo čelistí. Tento výrobek je prodáván po 1 kuse. Konfigurace výstupu této zásuvky je 2P + E s clonkami kvůli bezpečnosti. Po dosažení úrovně IP44 má zařízení lepší odolnost vůči pevným částicím a kapalinám. Má rovněž označení kvality CE. Navíc splňuje normu IEC 60884-1. Získal také certifikát BBJ. Sedna Design and Elements je prvotřídní řada produktů v mnoha moderních barách a texturách, které vnášejí do Vašeho domova vzhled a dojem dřeva, kamene, kovu a skla.
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 50 ks skladem |
Schneider Electric konfigurátor