Z-EL/BL230 Světelné návěstí, 230AC/DC, modré
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELPROS0094970
Kód dodavatele:
103131
Technické parametry
Barva světla signálky:
modrá
Jmenovité napětí:
230 V
Max. výkon svět.zdroje:
2 W
Modulární šířka:
1
Patice:
ostatní
Patice světelného zdroje:
jiné
Stupeň krytí (IP):
IP40
Světelný zdroj:
LED
Typ napětí:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
60 mm
Z-EL/BL230 Sv.návěstí modrá 230V~= najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Kontrolka na DIN, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Eaton, EAN 4015081029907, kód dodavatele 103131. Z-EL/BL230 Světelné návěstí, 230AC/DC, modré nabízíme od 1 ks. Kód EMAS Z-EL/BL230 Sv.návěstí modrá 230V~= je ELPROS0094970.
Interní název produktu
Z-EL/BL230 Sv.návěstí modrá 230V~=
Podrobný popis produktu
Z-EL/BL230
Světelné návěstí, 230AC/DC, modré
Světelné návěstí, jmenovité provozní napětí LED 230V AC/DC, barva LED modrá, svítivost 15 mcd, ztrátový výkon 2W/LED, frekvence blikání typ. 2 Hz, vestavný rozměr víčka 45 mm, šířka při montáži 1HP (17,5 mm), montáž na montážní lištu, průřez svorky 1-10 mm2, provedení dle normy IEC/EN 60669, VDE 0632