WT120C LED80S/840 PSU L1500 68W 8000lm
Značka:
Philips
Kód zboží:
ELSVOS0771439
Technické parametry
Barva světla..:
bílá
Barva tělesa:
šedá
Celkové harmonické zkreslení (THD):
20 %
Délka:
1515 mm
Distributor světla:
čočka/optika/panel
Druh připojení:
konektorová svorka
Ekvivalent sv. zdroje:
2x58 W
Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015:
D
Faktor výkonu (účiník):
0,9
Fotobiologická bezpečnost EN 62471:
RG0
Hodnota blikání Pst LM:
1
Hodnota efektu stroboskop SVM:
1,6
Index podání barev (CRI):
80-89
Instalace na hořlavé podklady:
ano
Jmenovitá okolní teplota:
25-25 °C
Kompatibilní s Amazon Alexa:
ne
Kompatibilní s Apple HomeKit:
ne
Kompatibilní s Casambi:
Kompatibilní s Google Assistant:
Konstantní regulace světelného toku:
Konzistence barev (McAdam):
SDCM3
Materiál krytu:
matný plast/satén
Materiál tělesa:
plast
Max. počet svítidel na jistič B10:
32
Max. počet svítidel na jistič B16:
31
Max. počet svítidel na jistič C16:
52
Max. výkon systému:
57,1 W
Mechanická ochrana:
IK08
Místo instalace:
stěna/strop
Monitorování nouzových funkcí:
bez
Nastavitelná teplota barev:
Nastavitelné světelný tok:
Nastavitelný úhel paprsku:
Nominální napětí.:
220-240 V
Nominální proud.:
290-290 mA
Objímka:
jiné
Ovládání přes Bluetooth:
Počet pólů:
3
Podpora IFTTT:
Pogramovatelné stmívání:
Poměr oslnění (UGR):
25
Povrchová ochrana pouzdra:
bez úpravy
Požární odolnost D:
ano
Předřadník:
proudový LED driver
Připojitelný průřez vodiče:
1,0-2,5 mm2
Průřez vodiče:
0,5 mm2
Rozložení světla:
symetrické
S indikátorem přítomnosti:
S montážním materiálem:
S pohybovým senzorem:
Se spínačem:
Se světelným senzorem:
Se vzduchovými otvory:
Šířka:
80 mm
Stmívací potenciometr:
Stmívání 0-10 V:
Stmívání 1-10 V:
Stmívání DALI:
Stmívání DALI-2:
Stmívání DMX:
Stmívání DSI:
Stmívání RF:
Stmívání Touch and Dim:
Stmívání Zigbee:
Stmívání napájecího napětí:
Stmívání přerušením fáze:
Stmívání sepnutím fáze:
Stmívání systémem výrobce:
Stmívání tlačítkem:
Stmívatelné:
Stupeň krytí (IP), přední:
IP65
Světelný tok:
8000-8000 lm
Světelný výstup:
přímé
Světelný zdroj:
LED neměnitelný
Systém nouzového napájení:
bez
Teplota barvy.:
4000-4000 K
Třída ochrany:
I
Typ kabeláže:
průběžné zapojení
Typ mřížky:
Typ napětí:
AC
Účinnost svítidla.:
140-140 lm/W
Včetně předřadníku:
Včetně svět. zdroje:
Vestavná výška/hloubka:
1515 mm
Vhodné pro monitor. pracoviště:
Vhodné pro montáž na stěnu:
Vhodné pro nouzové osvětlení:
Vhodné pro počet svět. zdrojů:
1
Vhodné pro povrchovou montáž:
Vhodné pro průběžné zapojení:
Vhodné pro stropní montáž:
Vhodné pro upínací montáž:
Vhodné pro vestavnou montáž:
Vhodné pro zavěšení:
Výměnný předřadník:
Výška/hloubka:
76 mm
Vyzařovací úhel.:
paprsek > 80 °
Životnost L70/B50 při 25 °C:
75000 h
Zkouška vláknem IEC 60695-2-11:
850 °C - 30 s
WT120C LED80S/840 PSU L1500 68W 8000lm najdete v kategoriích Svítidla, Stropní a nástěnné svítidlo, Svítidla, světelné zdroje a LED osvětlení, výrobce Philips, EAN 8718699409289, kód dodavatele 871869940928900. WT120C LED80S/840 PSU L1500 68W 8000lm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS WT120C LED80S/840 PSU L1500 68W 8000lm je ELSVOS0771439.
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
WT120C G2 LED80S/840 PSU L1500
CoreLine Waterproof, 57.1 W, L1500 mm, 8000 lm, 4000 K, Wide beam, Matte, IP65, IK08, TW1-ready
L1500 mm, Polykarbonát, Šedá, Napájecí zdroj (zapnuto/vypnuto), 8000 lm, 57.1 W, 140 lm/W, 4000 K, (0.38,0.38)SDCM=3, Široké vyzařování, Matná, Polykarbonát, IP65 | Ochrana proti proniknutí prachu, ochrana proti tryskající vodě, IK08 | 5 J odolná proti vandalismu, Bezpečnostní třída I, Třípólový zasunovací konektor, Jednoduché připojení aodnímatelný kryt pro jednofázové průchozí vedení (vnitřní vedení není součástí dodávky)