wpr5516 smrštitelná trubice 2:1 9,5/4,8 červená WAPRO WST2-095-02-2
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 150 m
Původně:
21,32 Kč
Cena po registraci:
19,03 Kč/m
Po registraci bez DPH:
15,73 Kč
Vaše cena s DPH:
19,83 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
16,39 Kč/m
m
Obecné parametry
- Značka:
- Wapro
- Kód zboží:
- ELBUSM0461625
- Kód dodavatele:
- WST2-095-02-2
- EAN:
- 8595055712173
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- červená
- Bez halogenů:
- ano
- Délka:
- 1 m
- Jmenovitý průřez.:
- 26,1-45,4 mm2
- Materiál:
- Polyolefin (PEX)
- Míra smrštění:
- 2:1
- Potisknutelné:
- ne
- Provedení:
- tenkostěnné
- Provozní teplota:
- -55-125 °C
- Průměr po smrštění:
- 4,8 mm
- Průměr před smrštěním:
- 9,5 mm
- S lepidlem:
- ne
- UL schválení:
- ano
wpr5516 smrštitelná trubice 2:1 9,5/4,8 červená WAPRO WST2-095-02-2
wpr5516 smrštitelná trubice WST2-095-02-2 (EAN 8595055712173) v barvě červená o délce 1 m je vyrobena z polyolefinu (PEX) v tenkostěnném provedení.
Má míru smrštění 2:1 z průměru 9,5 mm na 4,8 mm, kryje jmenovitý průřez 26,1–45,4 mm², je bez halogenů, bez lepidla a není potisknutelná, provozní teplota je -55–125 °C a výrobek je UL schválen.
Proč si vybrat tuto smrštitelnou trubici?
- Dodává se v barvě červené.
- Celková délka trubice je 1 m.
- Neobsahuje lepidlo — je bez lepidla.
- Míra smrštění činí 2:1, což umožňuje spolehlivé přizpůsobení průměru.
- Průměr před smrštěním je 9,5 mm, po smrštění 4,8 mm.
- Provedení je tenkostěnné, vhodné tam, kde je potřeba úsporné a flexibilní řešení.
Interní název produktu
WST2-095-02-2 červená 9,5/4,8 smršť.tru
Podrobný popis produktu
universální slabostěnná teplem smrštitelná trubice, 2:1, samozhášivá, -55°C až +125°C, UL, 9,5 / 4,8 mm (3/8"), červená, bal. 10 x 1 m
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 5 m skladem |
| Morava | |
| Ostrava | více než 5 m skladem |
| Prostějov | méně než 5 m skladem |
| Kroměříž | více než 5 m skladem |
| Třebíč | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Šumperk | méně než 5 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Kunratice | méně než 5 m skladem |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 5 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Pardubice | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 5 m skladem |
| Poděbrady | více než 5 m skladem |
| Pelhřimov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |