Svorkovnicová lišta TS 35X15/5X18 2M/ST/ZN WEIDMÜLLER 1837380000
Vaše cena bez DPH:
m
Zadávejte násobky 20 m.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELPROS0009630
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
20 m
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Délka:
2000 mm
Materiál:
ocel
Povrchová ochrana:
galvanický pozink
Provedení:
DIN lišta 35/7,5 mm
Středová vzdálenost otvorů:
25 mm
Tvar otvoru:
dlouhá drážka
Výška:
35 mm