Svorkovnicová lišta TS 27X12.5M/ST/F.ZN WEIDMÜLLER 1802690000
Vaše cena bez DPH:
m
Zadávejte násobky 10 m.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELPROS0011903
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
10 m
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Délka:
2000 mm
Materiál:
ocel
Povrchová ochrana:
galvanizované
Provedení:
G-lišta
Středová vzdálenost otvorů:
100 mm
Tloušťka materiálu:
2 mm
Tvar otvoru:
bez
Výška:
27 mm