WAPRO POMC-2518 průchodka, otvoru 25,1 mm/kabel 18,9 mm,uzavřená,měkčené PVC
ks
Zadávejte násobky 100 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Wapro
Kód zboží:
ELVYVY0075995
Kód dodavatele:
POMC-2518
EAN:
Standardní balení:
100 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva:
černá
Bez halogenů:
ne
Jmenovitý průměr:
9 mm
Materiál:
plast
Pro tloušťku stěny:
0,8-3,2 mm
Provedení:
otevřené
Průměr:
9 mm
Rozsah utěsnění:
0-18,9 mm
Stupeň krytí (IP):
IP00
průchodky gumové -25,1/18,9 mm, zavřené najdete v kategoriích Vývodky, ucpávky, Instalační, izolační a spojovací materiál, Kabelová průchodka, ucpávka, výrobce Wapro, EAN 8595055708442, kód dodavatele POMC-2518. WAPRO POMC-2518 průchodka, otvoru 25,1 mm/kabel 18,9 mm,uzavřená,měkčené PVC nabízíme od 100 ks. Kód EMAS průchodky gumové -25,1/18,9 mm, zavřené je ELVYVY0075995.
Interní název produktu
průchodky gumové -25,1/18,9 mm, zavřené
Podrobný popis produktu
průchodka, ∅ otvoru 25,1 mm / kabel ∅ 18,9 mm, uzavřená, měkčené PVC, černá