WAPRO POMC-2015 průchodka, otvoru 20,1 mm/kabel 15,5 mm,uzavřená,měkčené PVC
ks
Zadávejte násobky 100 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Wapro
Kód zboží:
ELVYVY0075994
Kód dodavatele:
POMC-2015
EAN:
Standardní balení:
100 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva:
černá
Bez halogenů:
ne
Jmenovitý průměr:
7 mm
Materiál:
plast
Pro tloušťku stěny:
0,8-3,2 mm
Provedení:
otevřené
Průměr:
7 mm
Rozsah utěsnění:
0-15,5 mm
Stupeň krytí (IP):
IP00
průchodky gumové -20,1/15,5 mm, zavřené najdete v kategoriích Vývodky, ucpávky, Instalační, izolační a spojovací materiál, Kabelová průchodka, ucpávka, výrobce Wapro, EAN 8595055708435, kód dodavatele POMC-2015. WAPRO POMC-2015 průchodka, otvoru 20,1 mm/kabel 15,5 mm,uzavřená,měkčené PVC nabízíme od 100 ks. Kód EMAS průchodky gumové -20,1/15,5 mm, zavřené je ELVYVY0075994.
Interní název produktu
průchodky gumové -20,1/15,5 mm, zavřené
Podrobný popis produktu
průchodka, ∅ otvoru 20,1 mm / kabel ∅ 15,5 mm, uzavřená, měkčené PVC, černá