Přepěťová ochrana VSSC4 GDT55VUC 20KA EX WEIDMÜLLER 1064040000
ks
Zadávejte násobky 5 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS1146003
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
5 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
55 V
Max. trvalé napětí DC:
38 V
Napětí AC.:
55-55 V
Napětí DC.:
80-80 V
Připojení 1:
svorka
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
300 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
5 kA
Verze testovaná výbuchem:
ano
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm