Přepěťová ochrana VSSC4 GDT 110VAC/DC20KA WEIDMÜLLER 1064050000
ks
Zadávejte násobky 5 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS1146004
Kód dodavatele:
EAN:
Standardní balení:
5 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
138 V
Max. trvalé napětí DC:
195 V
Napětí AC.:
110-110 V
Napětí DC.:
156-156 V
Připojení 1:
svorka
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
20 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
5 kA
Verze testovaná výbuchem:
ano
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm