Přepěťová ochrana VPU II 0 1000V/40KA AC WEIDMÜLLER 1549700000
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS1158400
Technické parametry
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. svodový proud (8/20):
20 kA
Max. trvalé napětí AC:
1000 V
Modulární velikost:
1 TE
Napětí AC:
830 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
1
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ kontroly 2 (C):
ano
Typ sítě DC:
ne
Úroveň ochrany:
3,8 kV
Úroveň ochrany L-N:
3,8 kV
Vyp. zkrat. schopnost (Isccr):
25 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm