Přepěťová ochrana VPU I 4 R 400V/25KA WEIDMÜLLER 1438020000
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS1155392
Technické parametry
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
25 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
50 mm2
Max. svodový proud (8/20):
25 kA
Max. trvalé napětí AC:
400 V
Modulární velikost:
8 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Se signal. kontaktem:
ano
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
25 kA
Typ kontroly 2 (C):
ano
Typ sítě DC:
ne
Úroveň ochrany:
1,9 kV
Úroveň ochrany L-N:
1,9 kV
Vyp. zkrat. schopnost (Isccr):
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm