Přepěťová ochrana VPU I 0 280V/25KA WEIDMÜLLER 2067650000
Značka:
Weidmüller
Kód zboží:
ELOSOS1166426
Technické parametry
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. svodový proud (8/20):
25 kA
Max. trvalé napětí AC:
280 V
Modulární velikost:
jiné
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
1
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
25 kA
Typ kontroly 2 (C):
ano
Typ sítě DC:
ne
Úroveň ochrany:
1,4 kV
Úroveň ochrany L-N:
1,4 kV