VHM10X25 EZ - 100 ks šroub LEGRAND CM801371
ks
Zadávejte násobky 100 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Legrand
Kód zboží:
ELOSOS1807496
Kód dodavatele:
CM801371
EAN:
Standardní balení:
100 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva:
zinek
Délka k dolní straně hlavy:
25 mm
Délka závitu:
25 mm
Kvalita materiálu:
8,8 (ocel)
Materiál:
ocel
Povrchová ochrana:
galvanický pozink
S maticí:
ne
S podložkou:
ne
S přírubou:
Šířka klíče:
17 mm
Šroubovácí systém:
šestihran
Stoupání závitu:
1,5 mm
Tvar hlavy:
šestihran
Typ závitu:
metrický
Výška hlavy:
6,4 mm