VG-BC900S1 PV sestava ve skříni
Značka:
OBO
Kód zboží:
ELOSOS1341911
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
7 kA
Jiný typ sítě:
ne
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. trvalé napětí DC:
900 V
Počet pólů:
3
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP66
Typ sítě DC:
ano
Typ sítě IT:
ne
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
3 kV
Způsob montáže:
připraveno v krytu
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
900V DC, světle šedá, 7035
Systémové řešení typu 1 + 2 s konektorem MC4 pro FV střídače s jedním MPP trackerem
• Nízká ochranná úroveň DC: < 3,0 kV (Uoc max. = 900 V DC s V25-B + C / 0-450PV)
• Vstup FV string (konektor MC4) na vstup MPP-WR, až 30A DC na svorku