Přisazené LED svítidlo s čidlem VARSO LED 24W-NW-O-SE 26984 Kanlux
Značka:
Kanlux
Kód zboží:
ELSVOS0766307
Kód dodavatele:
26984
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
VARSO
Technické parametry
Barva světla..:
bílá
Barva tělesa:
bílá
Druh připojení:
konektorová svorka
Index podání barev (CRI):
80-89
Jmenovitá okolní teplota:
-20-35 °C
Konzistence barev (McAdam):
SDCM6
Materiál tělesa:
plast
Max. výkon systému:
24 W
Místo instalace:
strop
Místo určení:
chodba/schodiště
Nominální napětí.:
220-240 V
S pohybovým senzorem:
ano
Světelný tok:
2280-2280 lm
Světelný zdroj:
LED neměnitelný
Teplota barvy.:
4000-4000 K
Třída ochrany:
II
Typ napětí:
AC
Typ produktu:
stropnice
Včetně svět. zdroje:
ano
Vhodné pro povrchovou montáž:
Vhodné pro stropní montáž:
Vnější průměr:
327 mm
Výška/hloubka:
49 mm
Vyzařovací úhel.:
paprsek > 80 °
Interní název produktu
VARSO LED 24W-NW-O-SE Přis. svít. s čidl
Podrobný popis produktu
VARSO LED 24W-NW-O-SE Plafon LED, VARSO LED 24W-NW-O-SE, 24W, 2280lm, 4000K, IP54, bílá (26984)