OBO V20-C 3PHFS-1000 Svodič přepětí pro FV typ 2 40kA(8/20),DS 1000V DC
Značka:
OBO
Kód zboží:
ELOSOS1341917
Technické parametry
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. svodový proud (8/20):
40 kA
Max. trvalé napětí DC:
1000 V
Modulární velikost:
4 TE
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ sítě DC:
ano
Úroveň ochrany:
4 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
V20-C 3PHFS-1000 Přepěťová ochrana najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, Svodič přepětí pro napájení (typ 2), výrobce OBO, EAN 4012195648482, kód dodavatele 5094574. OBO V20-C 3PHFS-1000 Svodič přepětí pro FV typ 2 40kA(8/20),DS 1000V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS V20-C 3PHFS-1000 Přepěťová ochrana je ELOSOS1341917.
Interní název produktu
V20-C 3PHFS-1000 Přepěťová ochrana
Podrobný popis produktu
1000V DC