OBO V-PV-T2-1500+FS Svodič přepětí pro FV typ 2 40kA(8/20),DS 1500V DC šedá
Značka:
OBO
Kód zboží:
ELOSOS1341915
Technické parametry
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Jiný typ sítě:
ne
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. trvalé napětí DC:
1500 V
Maximální FV-napětí:
1500 V
Modulární velikost:
4 TE
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ sítě DC:
ano
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
4,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
V-PV-T2-1500+FS Přepěťová ochrana najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Kombinovaný svodič přepětí, Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, výrobce OBO, EAN 4012196603701, kód dodavatele 5094212. OBO V-PV-T2-1500+FS Svodič přepětí pro FV typ 2 40kA(8/20),DS 1500V DC šedá nabízíme od 1 ks. Kód EMAS V-PV-T2-1500+FS Přepěťová ochrana je ELOSOS1341915.
Interní název produktu
V-PV-T2-1500+FS Přepěťová ochrana
Podrobný popis produktu
1500V DC, šedá